CENNIK

 

Pierwsza wizyta – 250 zł

Usługa obejmuje pomiar masy i składu ciała, zebranie wywiadu zdrowotnego, żywieniowego, odnośnie aktywności fizycznej i stylu życia oraz ułożenie Indywidualnego Programu Żywienia, który zawiera wydruk pomiarów, analizę i ocenę dotychczasowej diety, jadłospisy na okres 14 dni, listę zakupów i zadania kontrolne pomocne w zrealizowaniu zamierzonego celu.
Program Żywienia dostosowany jest do potrzeb Pacjenta, jego stanu zdrowia oraz preferencji żywieniowych i jest realizowany zwykle przez jeden miesiąc terapii.
Cały pierwszy Program Żywienia oddawany jest w ciągu kilku dni, zarówno w formie graficznej, jak i przesyłany w PDF drogą elektroniczną.
Czas trwania pierwszej wizyty: 50-60 minut.

 

Wizyta kontrolna – 100 zł

Na wizycie kontrolnej odbywa się kolejny pomiar masy i składu ciała, ocena postępów, omówienie ewentualnych problemów i ułożenie dalszego etapu Programu Żywienia na okres 14 dni. Takie kolejne etapy Programu Żywienia przesyłane są w ciągu kilku dni do Pacjenta, drogą elektroniczną. Na specjalne życzenie, Pacjent może również otrzymać formę graficzną.
Wizyty kontrolne odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu, ale w zależności od potrzeby Pacjenta mogą odbywać się częściej lub rzadziej. Nie ma stałego schematu.
Czas trwania wizyty kontrolnej: 20-30 minut.

 

Konsultacja dietetyczna – 100 zł

Konsultacja obejmuje pomiar masy i składu ciała, wydruk, ustny komentarz i porady dietetyka. Czas trwania takiej konsultacji: ok. 30 minut.Pomiar masy i składu ciała – 30 zł

Usługa obejmuje jedynie pomiar masy i składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej,
z wydrukiem, bez omawiania i porady dietetyka. Czas trwania pomiaru: ok. 10 minut.